همبازی فروشگاه بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران
Parallax background

سوالات متداول

برخی سوالات متداول و پاسخ آن ها

آسان اسپرت چگونه کار می کند؟
دسترسی آسان، مطمئن و سریع به اماکن ورزشی اعم از سالن های چند منظوره ، باشگاه های ورزشی جهت اجاره سانس به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سایت
رزرو مجموعه ها به چه صورت می باشد؟
پس از یافتن سانس مد نظر خود در جدول مربوط به هر مجموعه، ثبت نام خود را در سایت تکمیل کرده و سپس وارد سایت شده، روی سانس مد نظر کلیک نموده و هزینه سانس پرداخت را نمایید، پس از آن مابقی هماهنگی ها توسط سایت انجام می شود و فقط شما لازم است در ساعت رزرو شده در مجموعه حضور داشته باشید.
آیا فقط سالن های موجود در سایت قابل رزرو هستند؟
فعلا این سالن ها تحت پوشش گروه آسان اسپرت قرار دارند، ولی بزودی سالن های سطح شهر و حتی کشور به آسان اسپرت اضافه خواهد شد، بنابراین به منظور جلوگیری از هدر رفت وقت شما بهتر است کاربران در صفحه اصلی سایت در قسمت ثبت سفارشات، سفارش خود را بطور کامل ثبت نموده تا به محض ورود اطلاعات سالن های دیگر و مطابقت نیاز کاربران با سالن اضافه شده، با کاربر تماس گرفته شود یا اینکه وارد کانال تلگرام آسان اسپرت شده و از ورود اطلاعات جدید آگاهی پیدا کنید.
آیا پس از رزرو سالن یا مجموعه ورزشی نیاز به هماهنگی دوباره وجود دارد؟
برخی از مجموعه های ورزشی کاملا بصورت آنلاین فعالیت نموده که در قسمت توضیحات هر مجموعه، مشخص شده است، در این مجموعه ها پس از رزرو آنلاین نیازی به هماهنگی دوباره نیست و پس از رزرو در ساعت مد نظر در مجموعه حضور داشته باشید، اما برخی مجموعه ها حتما قبل از رزرو آنلاین میبایست هماهنگی تلفنی انجام شود و پس از آن، سانس مد نظر رزرو شود.
آیا سانس های جدول هر مجموعه ورزشی آپدیت می باشد؟
تقریبا در تمامی مجموعه های ورزشی داخل سایت سانس های جدول آپدیت می باشد اما ممکن است در برخی مجموعه هایی که رزرو آنها نیاز به هماهنگی تلفنی است برخی سانس ها آپدیت نباشد و کاربر باید از طریق تماس از خالی بودن سانس مد نظر مطمئن شود.
تخفیف برای رزرو بلند مدت سانس ها چقدر است ؟
تخفیف برای رزروهای بلند مدت از 1 ماه تا 1 سال متفاوت است و از سانسی 5 هزار تومان تا سانسی 25 هزار تومان در مجموعه های مختلف و با توجه به نحوه پرداخت متغییر است.