همبازی بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران

استخر تهران

۱۵/۳۵
توضیحات

شنا کردن یکی از بهترین و جذاب ترین ورزش ها می باشد که با فعالیت در آن با یک تیر دو نشان خواهید زد. با فعالیت در این رشته ورزشی هم تفریح می کنید و هم ورزش و در کمتر رشته ورزشی می توان این دو مورد را در کنار یکدیگر داشت. برای شنا کردن شما باید به دنبال یک استخر خوب باشید که پیدا کردن یک استخر تهران خوب امروزه زیاد راحت نیست. چون بهداشت استخر تهران یکی از بزرگ ترین دغدغه ها می باشد و باید به آن دقت زیادی کرد چون بسیاری از استخر ها به این فاکتور مهم اهمیت چندانی نمی دهند. اگر شما هم به دنبال پیدا کردن یک استخر خوب هستید تا بعد از آن اقدام به خرید آنلاین بلیط استخر تهران کنید توصیه می کنیم در ادامه با ما همراه باشید. چون ما در ادامه می خواهیم مشخصات یک استخر خوب را برایتان مطرح کنیم تا حین انتخاب به آن ها توجه کنید. با توجه به مشخصات یک استخر خوب آن وقت است که با خیال راحت می توانید اقدام به خرید آنلاین بلیط استخر تهران کنید پس در ادامه از ما غافل نشوید.

ویژگی های استخر شنا تهران خوب

یک استخر شنا تهران خوب باید ویژگی های بارزی داشته باشد تا تبدیل به یک استخر شنا تهران خوب شود. در حقیقت یک استخر شنا تهران الکی تبدیل به یک استخر شنا تهران خوب نمی شود و این استخر تهران باید دارای یک سری ویژگی ها باشد. به همین منظور ما در ادامه ویژگی های مهم یک استخر شنا تهران خوب را مطرح کرده ایم تا با توجه به آن ها اقدام به خرید آنلاین بلیط استخر تهران کنید. ویژگی های مهم یک استخر تهران خوب عبارت است از :
•    نزدیکی به حمل و نقل عمومی مثل ایستگاه های اتوبوس و تاکسی
•    سر پوشیده بودن استخر
•    داشتن پارکینک و فضای مناسب که بتوان ماشین را در نزدیکی استخر پارک کرد
•    تصفیه کننده های خوب و مجهز در استخر
•    استفاده از کمد های جادار، تمیز و بهداشتی
•    استفاده از کلید های الکترونیکی برای قفل کردن درب کمد ها
•    داشتن سه شوار برقی برای خشک کردن موی سر
•    دادن تخفیف به مشتریان وفا دار
•    داشتن بوفه یا کافی شاپ در داخل استخر
•    داشتن لوازم ورزشی مثل تردمیل و دوچرخه
•    داشتن افراد ماهر و دارنده گواهینامه در شنا برای کمک به شناگران

قبل از خرید بلیط استخر تهران بهداشت آن را چک کنید

قبل از خرید بلیط استخر تهران باید بهداشت استخر تهران انتخابی تان را چک کنید چون استخر شنا یکی از بهترین محل ها برای انتقال بیماری های عفونی و پوستی می باشد. از این رو باید به بهداشت آب استخر تهران انتخابی تان اهمیت بسیاری دهید که آب استخر های شنا در رابطه با کیفیت میکروبی و شیمیایی آن بسیار مهم است. به طور کلی تمامی استخر ها به دلیل اينكه در يک مدت زمان محدود به طور همزمان مورد استفاده تعداد زيادی از افراد قرار مي ‌گيرند هميشه با مسائل و خطرات بهداشتي همراه مي ‌باشند.
از این رو اگر آب استخر تهران انتخابی تان هم سالم باشد به محض ورود افراد به آن ممکن است آلوده شود بنابراین باید قبل از خرید بلیط استخر تهران به تجهیزاتی که برای تصفیه آب استفاده می کنند دقت زیادی کنید تا خیال تان از آبی که در آن حضور دارید راحت باشد. بیماری هایی که در صورت بی توجهی به بهداشت استخر انتخابی تان ممکن است به وجود آید عبارت هستند از : تب تيفوئيد، ديسانتری، تراخم ليپتوسپيروزيس، كرم های حلقوی، عفونت‌ های پوستي، خارش شناگران، عفونت سينوس ها، عفونت گوش و گلو.

برای مطالعه مقالات مرتبط با آموزش شنا کلیک کند.

پس از رزرو سانس استخر تهران به یک سری موارد دقت کنید

وقتی اقدام به رزرو سانس استخر تهران پس از توجه به موارد بیان شده فوق کردید همه چیز پایان نمی یابد و باید به یک سری موارد دیگر هم بعد از رزرو سانس استخر تهران و ... توجه کنید. به همین دلیل مواردی که باید پس از رزرو سانس استخر تهران مد نظرتان باشد تا همواره نهایت لذت را از شنا کردن خود ببرید را در ادامه بیان کرده ایم. موارد قابل دقت پس از رزرو سانس استخر تهران عبارت است از :
o    قبل از ورود به استخر پای خود را در داخل حوضچه کلر قرار دهید.
o    پیش از ورود به استخر مثانه خود را تخلیه کنید.
o    از تف کردن، مضمضه کردن آب، شستن و خارج کردن ترشحات بینی و… خودداری کنید.
o    هنگام شنا کردن خلط گلوی خود را به آب استخر وارد نکنید. اگر بیماری پوستی مانند بیماری های قارچی قابل سرایت دارید به هیچ عنوان به استخر عمومی مراجعه نکنید.
o    بعد از استخر بدن خود را شستشو دهید.

لزوم توجه به سلامت استخر در رزرو بلیط استخر تهران

اگر با رعایت موارد بیان شده فوق اقدام به رزرو بلیط استخر تهرانی کردید که بوی کلر آن آزارتان داد و نتوانستید به راحتی نفس بکشید و در این بین هم چشم هایتان قرمز شد باید خوشحال شوید چون شما اقدام به رزرو بلیط استخر تهرانی کرده اید که کاملا بهداشتی و تمیز بوده است.
چون مقدار کلر افزوده شده به آب استخر ها باید مطابق با استاندارد های اعلام شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد و اگر مقدار کلر بیش از میزان استاندارد یا کمتر از آن باشد یا حتی مواد دیگری بجز کلر به آب افزوده شود نه ‌تنها عوارض شدید پوستی را به همراه دارد بلکه باعت بروز مشکلات گفته شده نیز خواهد شد.

برای خرید لوازم شنا کلیک کنید.

جمع بندی نهایی خرید اینترنتی بلیط استخر تهران

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم نکات مهمی که باید در خرید اینترنتی بلیط استخر تهران به آن توجه داشته باشید را بیان کنیم تا به آن توجه ویژه ای کنید. چون همان طور که این رشته ورزشی بسیار خوب و هیجانی است اگر در انتخاب استخر آن کوتاهی کنید ممکن است دچار بیماری هایی شوید و ما این را نمی خواهیم. به طور کلی هدف از ورزش کردن و فعالیت در یک رشته ورزشی سالم نگه داشتن جسم است نه تخریب کردن آن. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن ها اوقات خوشی برای خود رقم بزنید.

برای رزرو انواع مجموعه ورزشی تهران و ثبت نام در کلاس شنا از طریق سایت آسان اسپرت اقدام کنید.