بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران
توضیحات

یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار در دنیای امروز بولینگ می باشد که پیر و جوان نمی شناسد و همه گروه های سنی می توانند با پیدا کردن باشگاه های بولینگ تهران و یادگیری مهارت های لازم آن بولینگ بازی کنند. تنها کافیست بهترین باشگاه های بولینگ تهران را پیدا کنید و کفش هایتان را بپوشید. سپس باید توپی متناسب با بدن تان انتخاب کنید و نشانه بگیرید تا تمامی پین ها را بریزد. البته ریختن تمامی پین ها در باشگاه های بولینگ تهران کار راحتی نیست و نیاز به تمرین مداوم و زیاد در باشگاه های بولینگ تهران دارد به همین دلیل شما باید به دنبال پیدا کردن بهترین باشگاه های بولینگ تهران باشید تا با تمرین های مداوم در آن به یک بولینگ باز قهار تبدیل شوید. اما نباید به سراغ هر سالن ورزشی بولینگ تهرانی بروید و باید به یک سری موارد مهم در خصوص انتخاب باشگاه های بولینگ تهران توجه کنید. به همین دلیل در ادامه آسان اسپرت سعی کرده شما را با ویژگی های یک سالن ورزشی بولینگ تهران خوب آشنا کند تا در رزرو اینترنتی سالن بولینگ تهران بهترین باشگاه بولینگ تهران را انتخاب کنید.

سالن ورزشی بولینگ تهران باید نزدیک باشد

ابتدایی ترین و مهم ترین نکته ای که در انتخاب سالن ورزشی بولینگ تهران باید به آن دقت کنید نزدیک بودن آن به محل زندگی یا کارتان می باشد. چون شما یا قبل از رفتن به سرکار و یا بعد از رفتن می خواهید بولینگ بازی کنید اگر هم در خانه باشید هر زمان که فرصت کردید و ممکن است این زمان در اوج ساعت ترافیک باشد. به همین منظور شما چه قبل کار، چه بعد کار و چه زمانی که وقت خالی در خانه پیدا کردید بخواهید بولینگ بازی کنید باید سالن ورزشی بولینگ تهران انتخابی تان نزدیک باشد.
اگر سالن بولینگ تهران انتخابی تان نزدیک به محل کار یا زندگی تان نباشد شاید ابتدا به دلیل شور و شوق تان شلوغی و ترافیک مسیر برایتان مهم نباشد اما پس از مدتی دیگر نمی خواهید به باشگاه بولینگ تهران بروید و حتی ممکن است قید آن را بزنید. به همین دلیل برای پیش گیری از اتفاق افتادن چنین موردی در همین ابتدا به دنبال سالن بولینگ تهرانی باشید که به شما نزدیک است و هر زمان که اراده کردید در کمتر از نیم ساعت به آن می رسید و می توانید بازی تان را شروع کنید.

موارد قابل توجه در اجاره سالن بولینگ تهران

وقتی به دنبال انتخاب باشگاه بولینگ تهران هستید باید به یک سری موارد دقت کنید و با آگاهی کامل از آن ها دست به اجاره سالن بولینگ تهران بزنید. این بازی جذاب که یک ورزش هم هست امروزه به دلیل تغییراتی در تکنولوژی و سیستم امتیاز دهی اش به یک ورزش و بازی پرتحرک و نشاط آور تبدیل شده که گروه های سنی مختلف خواهان فعالیت در آن هستند. وقتی به دنبال اجاره سالن بولینگ تهران هستید باید بدانید خط های بولینگ در چه سایز هستند.
خط های بولینگ به طور کلی در دو سایز استاندارد کافه بولینگ و مینی بولینگ قابل ارائه است. تجهیزات بولینگ هم به چهار بخش کلی تقسیم می‌ شود که عبارت هستند از : قسمت ‌های فنی دستگاه ‌ها، زیر سازی و روکش خطوط بولینگ، تجهیزات و ادوات الکترونیک و امتیاز دهی سیستم. ما بر این باور هستیم با توجه به این موارد می توانید دست به انتخاب یک سالن بولینگ بچه ها در تهران بزنید که همه خواهان اجاره سالن بولینگ تهران این چنین هستند.

برای مطالعه آموزش بولینگ کلیک نمایید.

برای سالن بازی بولینگ تهران به تجهیزات خاصی نیاز ندارید

یکی از بهترین و جذاب ترین مزیت های این بازی این است که شما برای رفتن به سالن بازی بولینگ تهران به هیچ چیزی نیاز ندارید و لازم نیست در فروشگاه های ورزشی به دنبال تهیه لوازم این بازی برای رفتن به سالن بولینگ بچه ها در تهران و سالن بازی بولینگ تهران برای بزرگسالان باشید. البته اگر حرفه ای هستید و یا می خواهید در این بازی حرفه ای شوید برای رفتن به سالن بازی بولینگ تهران باید برای خود دستکش های مخصوصی تهیه کنید.
البته بیشتر سالن بازی بولینگ تهران کفش، توپ و حتی دستکش هم به بازیکنان می ‌دهند. توپ‌ های بولینگ معمولا بر اساس وزن و اندازه شماره ‌گذاری شده ‌اند و به این ترتیب که بازیکنان اغلب باید با توجه به وزن بدن خودشان و قدرت بدنی که برای حرکت دست نیاز دارند‌ وزن توپ را انتخاب کنند. به طور کلی شما برای حرفه ای شدن هم اگر به یک سالن بولینگ تهران خوب مراجعه کنید نیازی به تهیه دستکش هم ندارید و چی از این بهتر؟

قیمت سالن بولینگ تهران چقدر است؟

خیلی از افراد وقتی به دنبال پیدا کردن سالن بولینگ بچه ها در تهران هستند فکر می کنند قیمت سالن بولینگ تهران بسیار است و در بین راه از رزرو اینترنتی سالن بولینگ تهران هم منصرف می شوند. درحالی که قیمت سالن بولینگ تهران بسیار بالا نیست و این دیدگاه بسیار اشتباه است.
قیمت ورودی و لاین های این رشته ورزشی با یکدیگر تفاوت دارند و قیمت سالن بولینگ تهران در نگاه کلی بسته به باشگاه و امکاناتی که دارد از ست‌ های یک ساعته ۱۵ هزار تومان شروع و تا ۴۰ هزار تومان می رسد. البته این قیمت بسته به اینکه در روزهای تعطیل یا غیر تعطیل از بولینگ استفاده شود و اینکه عضو مجموعه باشید یا نه یا اینکه تحت آموزش مربی خصوصی باشید هم متفاوت است پس نگرانی بابت رزرو اینترنتی سالن بولینگ تهران در خصوص قیمت سالن بولینگ تهران نداشته باشید.

برای ثبت نام در کلاس بولینگ و رزرو سایر سالن ورزشی تهران از طریق سایت آسان اسپرت اقدام نمایید.

جمع بندی نهایی اجاره آنلاین بولینگ تهران

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم شما را با ویژگی هایی که باید در انتخاب سالن های بولینگ تهران به آن توجه کنید تا دست به اجاره آنلاین بولینگ تهران خوب و مناسب بزنید آشنا کنیم. در سخن اخر این مطلب هم امیدوار هستیم مطالب فوق در خصوص ویژگی های یک سالن بولینگ خوب برایتان مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن ها دست به اجاره آنلاین بولینگ تهران خوب و مناسبی بزنید. چون این بازی و ورزش یکی از پرنشاط ترین بازی ها می باشد که ما می خواهیم با فعالیت در آن روح تان در کنار جسم تان شاداب شود چون همیشه سلامت جسم ملاک نیست.

برای خرید کفش اسپرت کلیک کنید.