بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران

کلاس پینگ پنگ تهران

تمامی کلاس های یافت شده بارگذاری شده اند
توضیحات

تنیس روی میز که نام دیگر آن پینگ پنگ می باشد بعد از رشته ورزشی فوتبال از پرطرفدار ترین و محبوب ترین رشته های ورزشی در تمام دنیا می باشد که در بین گروه های مختلف سنی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ابتدایی ترین دلیل محبوبیت این رشته ورزشی پس از فوتبال هیجانی بودن و فواید بی شمار آن برای جسم و روح می باشد. همچنین این بازی نیازی به فراهم کردن وسیله های گران و انچنانی ندارد. از این رو شما می توانید پایه ترین اصول این بازی را بدون هیچ محدودیت سنی از مراجعه مختلف مانند ثبت نام در کلاس پینگ پنگ تهران یاد بگیرید. همان طور که در زمانی کم می شود اصول پایه پینگ پنگ را یاد گرفت برای یادگیری مهارت های بیشتر باید در کلاس پینگ پنگ بانوان تهران یا آقایان تهران به صورت منظم حضور پیدا کنید و از جلسات خود غافل نشوید. اما پیدا کردن یک کلاس پینگ پنگ بانوان تهران یا آقایان تهران به همین راحتی ها نیست و باید به یک سری موارد در این بین توجه کنید. کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مواردی که باید حین انتخاب کلاس پینگ پنگ بانوان تهران مد نظر داشته باشید آشنا کنیم. 

ویژگی های یک کلاس پینگ پنگ تهران خوب چیست؟ 

یک کلاس پینگ پنگ تهران خوب خود به خود تبدیل به یک کلاس پینگ پنگ تهران خوب نمی شود بلکه با وجود یک سری ویژگی ها می توان گفت که یک کلاس پینگ پنگ تهران خوب است یا خیر. به همین دلیل در ادامه ویژگی های یک کلاس پینگ پنگ تهران خوب و مناسب را برایتان مطرح کرده ایم که عبارت هستند از : 

وجود مربیان حرفه ای و با سابقه

دارا بودن سالن مناسب با میزهای استاندارد

بودن در منطقه شهری و دسترسی آسان

هزینه مناسب 

داشتن امکان ثبت نظر و بازخورد از نحوه فعالیت مربیان و عوامل

مربی خوب اولین ویژگی برای ثبت نام کلاس پینگ پنگ تهران

اولین ویژگی یک کلاس پینگ پنگ خوب تهران وجود مربی های حرفه ای و با تجربه می باشد. از این رو سعی کنید قبل از ثبت نام کلاس پینگ پنگ تهران به بررسی این مورد بپردازید که مربی موجود در آن کلاس چقدر تجربه و دانش دارد. وقتی یک مربی در کلاس پینگ پنگ دارای تجربه و سابقه بالا باشد می توان نتیجه گرفت که دانش کافی را دارد و شما می توانید با خیالی راحت اقدام به ثبت نام کلاس پینگ پنگ تهران کنید.

وجود تجربه و سابقه در یک مربی به این معناست تمرین هایی که به شما می دهد یا راه هایی که شما می خواهید طی کنید را می داند و از عاقبت آن ها در انتها اگاه است. از این رو با خیال راحت می توانید مشغول به یادگیری مهارت ها و اصول لازم این رشته ورزشی پرطرفدار و محبوب در تمام دنیا شوید. 

استاندارد ابعاد میز دومین ویژگی در کلاس حرفه ای پینگ پنگ تهران

برای ثبت نام در کلاس آموزش خصوصی پینگ پنگ تهران باید اطلاعاتی در مورد میز این بازی داشته باشید. استانداردی که برای میز این بازی در کلاس حرفه ای پینگ پنگ تهران در نظر گرفته شده است به طول 274 سانتی متر، عرض 152.5 سانتی متر و ارتفاع 76 سانتی متر می باشد. 

تور باید در کلاس حرفه ای پینگ پنگ تهران در وسط میز قرار گرفته باشد و به وسیله یک میله نگهداشته شود که ارتفاع این میله هم باید 15.25 سانتی متر باشد. یک خط باریک سفید هم باید در کلاس آموزش خصوصی پینگ پنگ تهران به عرض 3 میلی متر میز را از وسط به دو قسمت مساوری تقسیم کرده باشد. 

برای مطالعه مطلب آموزش تنیس کلیک کنید.

رنگ مناسب برای میز سومین ویژگی در کلاس آموزش تنیس روی میز تهران

میز پینگ پنگ نیز باید دارای یک رنگ مخصوص باشد که توسط سازمان بین المللی تنیس این رنگ تایین شده است. سازمان بین المللی تنیس روی میز برای میز های موجود در کلاس آموزش تنیس روی میز تهران رنگ مات و رنگ براق در نظر گرفته است. براق بودن میز در کلاس آموزش تنیس روی میز تهران باید بیشتر از 15 درجه نباشد چون تغییر رنگ می تواند اصطحکاک را تحت تاثیر قرار دهد. پس حین انتخاب کلاس آموزش تنیس روی میز تهران به رنگ میز های موجود در کلاس پینگ پنگ تهران دقت کنید تا مطابق آن چیزی باشد که سازمان بین المللی تنیس روی میز تایین کرده است. 

دسترسی چهارمین ویژگی برای کلاس های پینگ پنگ در تهران

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید حین انتخاب کلاس های پینگ پنگ در تهران به آن دقت داشته باشید دسترسی تان می باشد. سعی کنید کلاس های پینگ پنگ در تهرانی که انتخاب می کنید به محل زندگی یا کارتان نزدیک باشد تا حین خستگی و کلافگی هایتان بتوانید خودتان را به کلاس های پینگ پنگ در تهران برسانید. شاید قبل از رفتن به محل کار یا شب ها بعد از تعطیل شدن از کار بخواهید پینگ پنگ بازی کنید پس باید ترجیح شما نزدیک بودن کلاس این بازی به خانه و یا محل کارتان باشد. 

خرید راکت پینگ پنگ را آنلاین انجام دهید.

هزینه پنجمین ویژگی در کلاس تنیس روی میز تهران

اخرین ویژگی که باید حین انتخاب کلاس تنیس روی میز تهران به آن دقت داشته باشید قیمت کلاس پینگ پنگ تهران می باشد. این رشته ورزشی جزو رشته های ورزشی گران نیست اما بعضی از کلاس تنیس روی میز تهران هزینه هایی بالایی از افراد دریافت می کنند. از این رو به شما توصیه می کنیم به قیمت کلاس پینگ پنگ تهران همانند سایر موارد دقت داشته باشید تا در بهترین کلاس تنیس روی میز تهران شروع به یادگیری اصول این بازی کنید.  

آشنایی با فواید این بازی قبل از ثبت نام کلاس تنیس روی میز تهران

با آگاهی از ویژگی های یک کلاس آموزش خصوصی پینگ پنگ تهران خوب قبل از ثبت نام کلاس تنیس روی میز تهران بهتر است اطلاعاتی در مورد فواید آن داشته باشید. در ادامه فواید این رشته ورزشی هیجانی را برایتان مطرح کرده ایم تا قبل از ثبت نام کلاس تنیس روی میز تهران بدانید حین فعالیت در این بازی چه اتفاقاتی برای بدن تان رخ می دهد. این فواید عبارت هستند از : 

مهیج و نشاط آور است.

افسردگی و اضطراب را رفع می کند.

باعث تقویت ماهیچه های کمر می شود.

درد های مزمن مانند زانو درد را رفع می کند.

هوش و حافظه تان تقویت می شود.

کاهش وزن

تقویت بینایی و دید

جمع بندی نهایی 

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم شما را با ویژگی های کلاس آموزش خصوصی پینگ پنگ تهران آشنا کنیم تا بهترین ها را برای خود رقم بزنید. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق برایتان مفید بوده باشد و نهایت بهره را کسب کرده باشید. 

برای رزرو زمین تنیس و ثبت نام در کلاس های ورزشی به سایت آسان اسپرت مراجعه کنید.