بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران

مربی آنلاین بدنسازی

۱۵/۲۹
توضیحات

خب خب تصمیم گرفته اید از شر چربی های خود خلاص شوید و بدنی عاری از چربی داشته باشید؟ آیا به دنبال یک مربی آنلاین بدنسازی هستید تا تمرینات بدنسازی را بتوانید به بهترین نحو ممکن انجام دهید؟ آیا نمی دانید مربی آنلاین بدنسازی که می خواهید باید چه ملاک هایی داشته باشد تا شما را با بهترین نتیجه ها رو به رو کند؟ دیگر لازم نیست نگران باشید زیرا ما می خواهیم به تمامی سوال های شما در خصوص پیدا کردن بهترین مربی آنلاین بدنسازی پاسخ دهیم. شما باید یک مربی بدنسازی برای خود پیدا کنید که بتواند چندین کار را برایتان انجام دهد می دانید چرا؟ چون شما به دنبال مربی آنلاین بدنسازی هستید نه یک مربی معمولی. شما باید به دنبال مربی بروید که بتواند مطابق با اهدافتان یک برنامه ورزشی بچیند. همچنین یک مربی بدنسازی آنلاین به شما باید راه و روش صحیح تمرینات را آموزش دهد تا فعالیت ‌هایتان بالاترین بازدهی را برای شما داشته باشد و در حین انجام آن‌ ها به خودتان صدمه نیز صدمه نزنید. از این رو در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با ویژگی های یک مربی بدنسازی آنلاین خوب آشنا کنیم.

فیزیک بدنی مربی آنلاین بدنسازی را بررسی کنید

فیزیک بدنی مربی آنلاین بدنسازی یکی از ویژگی هایی است که باید همان ابتدا به آن توجه کنید می پرسید چرا؟ چون مگر می شود به سراغ مربی آنلاین بدنسازی بروید که خودش تناسب اندام نداشته باشد؟ برای مثال مگر می شود به دنبال شکار رفتن باشید درحالی که گیاه خوار هستید؟ از این رو اگر یک مربی آنلاین بدنسازی بدن خوبی نداشته باشد گزینه مناسبی برای رساندن شما به اندام دلخواهتان نیست.
حتی مربی که خودش تناسب اندام ندارد به احتمال زیاد توصیه هایش خوب نیست می دانید چرا؟ چون این فرد حتی توانایی انگیزه دادن به خودش را نداشته است و چه توقعی می توان از این فرد داشت؟ پس نتیجه می گیریم از خیر این شخص بگذرید و مربی ای را پیدا کنید که حداقل نصیحت ‌های خودش را عملی کرده و نتیجه گرفته است.

برای خرید توپ بدنسازی به فروشگاه آسان اسپرت مراجعه نمایید.

انگیزه در مربی بدنسازی آنلاین تا چه میزان مهم است؟

یک مربی شغلش تنها یاد دادن نمی باشد بلکه یک مربی خوب باید بتواند همواره در شما انگیزه ایجاد کند و از آنجایی که شما به دنبال مربی آنلاین بدنسازی هستید باید بیشتر به این نکته توجه کنید. چون در بسیاری از اوقات به دلایل مختلف مانند خستگی و ... حوصله ورزش کردن ندارید پس باید مربی بدنسازی آنلاینی انتخاب کنید که شما را در اوج خستگی هم ترغیب به ورزش کردن کند.
از طرفی دیگر باید خودتان بدانید چه سبکی از ایجاد انگیزه برای شما کارساز است. برای مثال اگر می خواهید که یک مربی بدنسازی آنلاین شما را به انجام تمرینات مجبور کند پس باید به دنبال فردی بروید که بتواند دست شما را در طول مسیر رسیدن به اهدافتان بگیرد. البته نباید به سراغ مربی بروید که زیاد از حد به شما سخت بگیرد چون به مرور شما را از ورزش کردن خسته می کند.

آیا باید مربی‌ ای را انتخاب کنم که من را به سمت نتایج جدی تشویق می‌کند؟

خیلی از شماها اکنون سوالی در ذهنتان شکل می گیرد که اگر یک مربی اینترنتی بدنسازی انتخاب کنم که من را به سمت نتایج جدی تشویق کند چه تاثیری بر روی شما می گذارد. از طرفی بسیاری از مربی ها فکر می کنند که اگر فردی چه در خانه و چه در باشگاه بر روی یک هدف خاص تمرکز نکند در حال اتلاف وقت است. اما آن ها باید بدانند که شاید قصد یک فرد از ورزش کردن تنها تفریح و سرگرمی می باشد نه رسیدن به درجات بالا. از این رو اگر تنها قصدتان از ورزش کردن رسیدن به درجات بالا است باید به سراغ مربی اینترنتی بدنسازی بروید که شما را به سمت نتایج جدی تشویق کند.

جهت مشاهده امکانات و رزرو باشگاه بدنسازی و مشاهده اطلاعات مربی های ورزشی بدنسازی به سایت آسان اسپرت مراجعه کنید.

از کجا بدانیم مربی آنلاین بدن سازی متخصص و کاربلد است؟

قبل از انتخاب یک مربی‌ آنلاین بدن سازی متخصص چه سوالاتی باید از آنها بپرسم؟ اصلا به این سوال فکر کرده اید که باید قبل از انتخاب مربی آنلاین بدن سازی متخصص و کاربلد باید سوالاتی از او بپرسید؟ در اصل هنگامی که به دنبال یک مربی آنلاین بدن سازی متخصص و کاربلد‌ می گردید، قبل از شروع کار با آن ها این سوالات را از آنها بپرسید تا از انتخاب خود مطمئن باشید.
•    اطلاعات خود در زمینه سلامتی‌ و فیتنس را از کجا کسب کرده اید؟
•    چقدر به دنبال ادامه تحصیل و افزایش علم خود در این زمینه هستید؟
•    آخرین کاری که برای افزایش سطح علم خود انجام دادید چه بوده است؟
•    چرا متد تمرینی شما از متد‌های تمرینی دیگر در جهت کمک به من در رسیدن به اهدافم بهتر است؟
•    آیا برای همه افراد از یک متد تمرینی مشابه استفاده می ‌کنید؟
•    آیا تا کنون با افراد دیگر مانند من که اهدافی مشابه مانند من داشته اند کار کرده ‌اید؟
شاید پرسیدن سوال های ذکر شده بالا برایتان در وهله ی اول سخت باشد زیرا هنوز با مربی اینترنتی بدنسازی که انتخاب کرده اید راحت نیستید. اما اگر برای یک بار این سوال ها را از مربی مجازی بدنسازی که انتخاب کرده اید بپرسید تا اخر راه خیالتان راحت و آسوده است.

پشتکار و صبر از بارزترین ویژگی های مربیان آنلاین بدنسازی

پشتکار و صبر از بارزترین ویژگی مربیان آنلاین بدنسازی است که همانند سایر ویژگی های مربی آنلاین بدنسازی باید به آن توجه کنید. از طرفی مربیان آنلاین بدنسازی باید بدانند که استعداد، توانایی یادگیری و پیشرفت کردن در تمامی ورزشکاران یکسان نیست و یک مربی با حوصله نباید انتظار داشته باشد همه مربی مجازی بدنسازی یکسان باشند. به همین دلیل یک مربی مجازی بدنسازی باید با داشتن صبر و پشتکار فرد را در حد توانایی های خود به اهداف در نظر گرفته شده نزدیک و هدایت کند.

مطالب ورزش در خانه و ایروبیک چیست را در وبلاگ آسان اسپرت بخوانید.

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم شما را با ویژگی های مربیان آنلاین بدنسازی آشنا کنیم تا زیر نظر یک مربی خوب به اهداف مد نظرتان برسید. همچنین به شما توصیه اکید می کنیم به هیچ وجه ورزش را از برنامه روزانه خود حذف نکنید زیرا در صورت حذف ورزش از فعالیت های روزانه تان تنها به خودتان آسیب می رسانید. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در خصوص مربی اینترنتی بدنسازی برایتان مفید بوده باشد و از راه دور هم بتوانید به صورت اینترنتی ورزش کنید.