بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران

مربی آنلاین ورزشی

۱۵/۱۱۷
توضیحات

چگونه یک مربی آنلاین ورزشی موفق را انتخاب کنیم

امروزه اگر درنظر داشته باشید که به جای ورزش کردن در باشگاه در خانه زیر نظر مربی به صورت آنلاین ورزش کنید، از هرکاری برای شما راحت تر است. شاید شما بگویید چگونه می توان مربی پیدا کرد؟ شما حداقل به دو روش می توانید یک مربی آنلاین ورزشی موفق پیدا کنید. اولین مورد از طریق تلفن همراه شما است. می توانید به راحتی جستجو کرده و از وب سایت های مختلف انتخاب کنید. گزینه دوم ارتباط با یک مربی شخصی محلی یا ملی اثبات شده یا توصیه شده است که برنامه های ورزشی را بصورت آنلاین ارائه می دهد. ما در مورد چگونگی استفاده بیشتر از هر دو بحث خواهیم کرد.  پیدا کردن یک مربی آنلاین ورزشی متخصص و مناسب کمی پیچیده تر از دیدن یک عکس خندان از اوست. شما باید یک مربی آنلاین ورزشی موفق را بر حسب پارامتر های دیگری انتخاب و بررسی کنید.

به رزومه ی یک مربی ورزشی آنلاین دقت کنید

غالبا افراد براساس توصیفات و تعریف هایی که از مربی ورزشی آنلاین شنیده اند، برای ورزش کردن به او مراجعه می کنند. توصیف ها و رضایت ها سر جای خود، اما شما برای انتخاب یک مربی ورزشی آنلاین به دوره هایی که او گذرانده، آموزش هایی که دیده و گواهینامه هایی که دریافت کرده نیز دقت کنید. این رزومه در واقع نشان دهنده ی توانایی های یک مربی است که قطعا برای مفیدتر واقع شدن او لازم است. حتما دقت کنید که مربی ورزشی آنلاین شما، دوره هایی مرتبط گذرانده باشد و در موقعیت های مخصوص به خودش کار کرده باشد. توجه کنید تنها گذراندن دوره نیز برای شما ملاک نباشد، به ویژگی های دیگر هم دقت کنید.

انواع لباس ورزشی را به صورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین آسان اسپرت خریداری نمایید.

تجربیات مربی ورزش آنلاین

درست است که داشتن گواهینامه ها و گذراندن دوره های مربوطه برای مربی ورزش آنلاین ضروری است اما این مورد باعث نشود که شما تجربه های مربی ورزش آنلاین را نادیده بگیرید. مربیان با تجربه مشخصا در کار خود خبره ترند و می توانند بهتر به شما آموزش دهند. داشتن تجربه¬ی میدانی برای یک مربی ورزش انلاین توانمندی خوبی به شمار می آید و او را از سایر مربیان متمایز می کند. یک مربی آنلاین ورزشی باتجربه با آسیب هایی که ممکن است در طول تمرین به شما وارد شود، آشناست و همه¬ی این مراحل را پشت سر گذاشته است. در واقع در مربیان با تجربه نوعی از دانش و توانایی وجود دارد که آن را زندگی کرده اند. از آنجا که او جراحات و صدمات را تجربه کرده است بهتر می تواند به شما کمک کند تا این صدمات به شما وارد نشود. لزوما نیز مربی ورزش آنلاینی که باتجربه است، سن بیشتری ندارد.

اطلاعات انواع مربی ورزش را در سایت آسان اسپرت ببنید.

مربیان ورزشی آنلاین موفق، به روز هستند

شما به عنوان کسی که می خواهید با مربیان ورزشی آنلاین ورزش را شروع کنید، در واقع هزینه ای را برای ارتباط درست و مفید مجازی می پردازید. این ارتباط مجازی از پیامک زدن برنامه¬ی ورزشی و رژیم غذایی گرفته تا فرستادن فیلم و برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین و فرستادن نحوه ی صحیح استفاده از وسایل را در بر می گیرد. به دلیل نحوه برگزاری کلاسها، بسیاری از مربیان ورزشی آنلاین برای سطح استرس شما نیز برنامه هایی ارائه می دهند و شما را به سمت داشتن تناسب اندام سریعتر هدایت می کنند.

دوره های آنلاین مربی زومبا در سایت آسان اسپرت قابل مشاهده هستند.

قبل از انتخاب مربی ورزشی مجازی، سطح خود را مشخص کنید

اگر در مورد سطح ورزشی خود، واقع بین نباشید ، هیچ شخص یا سیستم عامل آموزش آنلاین کار نخواهد کرد. آیا فقط برای تفریح روزانه با مربی ورزشی مجازی کلاس بر می¬دارید؟ چقدر جدی هستید که برای یک مسابقه، هدف یا ورزش خاص متناسب باشید؟ شما از یک مربی انتظار دارید چه چیزی فراهم کند که نتوانید به خودتان بدهید؟ درک کنید که برای چه چیزی واقعاً ثبت نام می کنید پاسخ به این سوالات می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست باشد. بعضی از افراد باید با یک مربی ورزشی مجازی که می تواند به طور شبانه روزی به آنها مشاوره دهند، کار می¬کنند. افراد دیگر انگیزه بیشتری دارند و با داشتن مربی ورزشی مجازی که می تواند راهنمایی های کلی تری به آنها بدهد، یک برنامه آموزشی خاص برای رسیدن به یک هدف می خواهند.

برای ثبت نام در کلاس های ورزشی تهران به بخش کلاس های سایت آسان اسپرت بروید.

قیمت های کلاس و مربی مجازی ورزشی با توجه به سطح شما

اگر سطح شما در ورزش تناسب اندام خیلی بالا نیست، یک مربی مجازی ورزشی گران قیمت می تواند ارزش آن را داشته باشد تا شما را به سطح بالایی برساند. اگر سطح متوسطی دارید و برای مسابقات آماده می شوید،  ممکن است کافی باشد که با یک مربی آنلاین ورزشی برای شروع کار ثبت نام کنید و به نتیجه ی مطلوب برسید. اگر هم در سطح بالاتری هستید چه برای آمادگی قبل از مسابقات و چه برای تمرینات شخصی یک مربی آنلاین می تواند کمک های شایانی برای پیشرفت به شما بکند. در نتیجه هزینه ها با توجه به سطح شما در ورزش مورد نظر ممکن است متغیر باشد.

اطلاعات و دوره های مربی یوگا را در سایت آسان اسپرت ببینید.

مزایای برداشتن کلاس با مربی ورزشی آنلاین

چه به صورت آنلاین با مربی کار کنید و چه به صورت حضوری یکی از بهترین مزایای این کار، ورزش کردن مداوم و با برنامه است. اما کار کردن با مربی آنلاین ورزشی مزایای دیگری نیز دارد که به آنها اشاره می کنیم.
صرفه جویی در هزینه: چه کسی از کمتر پول خرج کردن بدش می آید؟ مسلما هیچکس. مربی ورزشی مجازی به شما این امکان را می دهد که دیگر نگران هزینه های اجاره باشگاه و رفت و آمد ها نباشید و حتی پس انداز کنید.
پیشرفت سریعتر: یک مربی آنلاین ورزشی شما را مجاب می کند تا خودتان را ارتقا دهید، آموزش های جدیدتری ببینید، ویدیو های ورزشی بیشتری تماشا کنید و حتی ساعات تمرین خود را افزایش دهید.

مطالب آموزش پیلاتس و ورزش در خانه را در وبلاگ آسان اسپرت مطالعه بفرمایید.

پیدا کردن مربی آنلاین ورزشی

همانطور که گفته شد، راه های زیادی وجود دارد که شما مربی ورزش آنلاین خود را پیدا کنید؛ دوستان، شبکه های اجتماعی، مربیان محلی و.. اما اگر شما به هیچ یک از این راه ها دسترسی ندارید، وب سایت آسان اسپرت از بهترین پلتفرم ها برای رزرو مربی آنلاین ورزشی برای شماست. هنگامی که وارد این وب سایت می شوید، دسته بندی رشته های ورزشی مختلف برای شما قابل مشاهده است و شما می توانید ورزش مورد علاقه ی خود را به راحتی پیدا و انتخاب کنید. حتی اگر نخواهید و یا رشته ی ورزشی انتخابی شما به گونه ای باشد که مربی آنلاین ورزشی مناسب شما نباشد امکان برداشتن کلاس با مربی های حضوری و اعزام مربی نیز در این وب سایت فراهم است.

به صورت آنلاین با مربی بدنسازی ورزش نمایید.