بلاگ
همکاری با ما ورود / عضویت ورود مدیران

مربی بدنسازی تهران

۱۵/۲۵
توضیحات

چرا انتخاب مربی بدنسازی تهران مهم است؟

هنگام شروع ورزش بدنسازی انتخاب یک مربی برای شروع ورزش اهمیت زیادی دارد . استخدام و انتخاب یک مربی باید بعد از تحقیق و  همراه با دقت کافی انجام شود. چرا که اگر شما از بین مربیان خصوصی بدنسازی تهران یا از بین مربیان غیر خصوصی یک فرد غیر متخصص و اشتباه را انتخاب کنید ، آسیب جدی به روح و انگیزه ی شما میزند . حتی ممکن است یک مربی بدنسازی تهران غیر حرفه ای آسیب هایی جبران ناپذیر به جسم شما بزند که تا ماه ها درگیر رفع آن باشید..
انواع مدرک مربیان بدنسازی
درحال حاضر مربی بدنسازی تهران بعد از گذراندن دوره های 1 و 2 هفته ای ، سه نوع کارت مربی گری درجه 3 ، درجه 2 و درجه ی 1 از فدراسیون میگیرند که جالب است بدانید برای مربی شدن نیاز به داشتن سابقه ی ورزش بدنسازی خاصی نیست . مربیان بدسازی 2 سال بعد از دریافت مدرک درجه ی 3  ، مدرک درجه ی 2 دریافت میکنند و 3 سال بعد از مدرک درجه ی 2 می توانند نسبت به دریافت مدرک درجه ی یک اقدام نمایند.

وظایف مربی خصوصی بدنسازی چیست؟

انتخاب یک مربی همراه و با تجربه که شما را بطور حرفه ای و خصوصی هدایت کند بسیار راندمان ورزشی شما را بالا میبرد . وظایف زیر تنها بخشی از وظیفه های یک مربی خصوصی حرفه ای و با تجربه است:
•    آنالیز بدن شما به طور دقیق
•    مشورت با پزشک متخصص در صورت لزوم
•    مشورت با متخصص تغذیه در صورت نیاز
•    ارائه ی برنامه ی تمرینی اختصاصی برای شما
•    آنالیز کامل روحی و روانی شما
•    انتخاب بهترین و موثرترین وسایل مورد نیاز برای تمرین
اما شاید برای شما سوال شده باشد که اگر خدمات فوق را بطور تخصصی از یک مربی بدنسازی تهران دریافت کنید چه امتیازاتی برای شما دارد. مزایای زیر تنها بخشی از تاثیری است که از داشتن یک مربی خصوصی بدنسازی آقا یا مربی بدنسازی بانوان تهران دریافت می کنید:
•    رسیدن سریع به هدف تمرینی
•    ارائه ی برنامه 100% اختصاصی شده با توجه به شرایط بدن شما
•    زیبایی و قدرت بیشتر
•    جلوگیری از آسیب ورزشی احتمالی
•    جلوگیری از اتلاف وقت ، انرژی و هزینه ی مالی
•    مصرف درست و در راستای هدف ورزشی از مکمل های استاندارد
•    افزایش انگیزه و روحیه و ...

برای مشاهده اطلاعات مربیان ورزشی و کلاس بدنسازی در سایت آسان اسپرت روی لینک های مشخص شده کلیک بفرمایید.

هنگام انتخاب مربی خصوصی بدنسازی تهران به چه نکاتی توجه کنیم؟

•    اولین نکته ی مهم برای انتخاب مربی بدنسازی خوب داشتن دانش است ، بدون چون و چرا کارت گواهی معتبر داشته باشد که مطمئن شوید دوره های تخصصی مربوط به بدنسازی را گذرانده است . کم نیستند افرادی که بدون دانش تخصصی و صرفا از روی تجربه نسبت به آموزش اقدام میکنند و در دراز مدت باعث آسیب به بدن و انگیزه ی  شاگردان خود می شوند .
•    نکته ی دوم هنگام انتخاب یک مربی از میان مربیان خصوصی بدنسازی تهران ، میزان تجربه ی او در امر آموزش بدنسازی و نحوه ی انتقال مطالب است . یک مربی هرچقدر هم که با دانش باشد ولی نتواند مطالب و تکنیک ها را به خوبی انتقال دهد باعث عدم نتیجه گیری شما میشود . برای بررسی این مورد می توانید از شاگردان گذشته ی این مربی کمک بگیرید .
•    نکته ی سوم ، شخصیت یک مربی بدنسازی خصوصی است . شخصیت این مربی باید پخته و به دور از غرور و کبر باشد . همچنین یک مربی خوب درکنار تواضع اخلاق و آدام معاشرت بالایی باید داشته باشد در غیر این صورت ممکن است به مشکل بخورید.

جهت خرید دمبل بدنسازی به فروشگاه ورزشی آسان اسپرت مراجعه کنید.

چرا بانوان باید در انتخاب مربی بدنسازی خصوصی دقت کنند؟

به دلیل کمک به تناسب و زیبایی اندام بانوان، رشته ی بدنسازی و فیتنس در سالیان اخیر برای بانوان جذابیت ویژه ای پیدا کرده است . اما شما باید بدانید که با توجه به آناتومی و خواسته های یک بانو از ورزش بدنسازی، باید مربی خصوصی متخصص بانوان را انتخاب کرد چرا که اهداف بانوان و آقایان از ورزش بدنسازی کاملا باهم متفاوت است و در صورتی که مربی اشتباه انتخاب کنید نه تنها به اهداف ورزشی خود نمی رسید که نتیجه ی عکس هم خواهید گرفت.
خانم ها نیاز به تناسب اندام دارند در حالی که آقایان به دنبال حجیم شدن عضلات هستند . به همین دلیل بانوان از حجیم و سفت شدن عضلات نگرانند . در کنار این مطالب آناتومی بدن ، سطح هورمون ها و روحیات خانم ها هم کاملا با آقایان متفاوت است .  این موارد در کنار هم این پیام را میدهد که درصورتی که شما بانو هستید، بهتر است از یک مربی بدنسازی بانوان تهران استفاده کنید تا بتوانید به راحتی به تناسب اندام مد نظر خود برسید.

مطالب مرتبط با آموزش پیلاتس و ورزش در خانه را در وبلاگ ورزشی آسان اسپرت بخوانید.

هزینه مربی خصوصی بدنسازی تهران چطور محاسبه میشود ؟

مثل هر امکانات خصوصی دیگر طبیعتا استخدام یک مربی خصوصی بدنسازی برای شما هزینه ی نسبتا بالایی دارد  . به دلیل این که هزینه ی استخدام مربی خصوصی بدنسازی تهران به عواملی مانند تجربه ، مدرک ، محل ارائه خدمات، تعداد جلسات در طول ماه ، ساعت هر جلسه و ... بستگی دارد نمی توان محدوده ی مشخص و ثابتی برای محدوده ی هزینه مربی خصوصی بدنسازی تهران تعیین کرد . اما اگر چنانچه هزینه ی مربی خصوصی برای شما زیاد بود می توانید از مربیان نیمه خصوصی استفاده کنید . همینطور برای کاهش بیشتر هزینه ها در صورت نیاز میتوانید از مربی بدنسازی رایگان تهران در مراکز دولتی و بعضی از باشگاه های بدنسازی مرتبط با شهرداری استفاده کنید.

بهترین روش استخدام مربی خصوصی بدنسازی فوق حرفه ای و مقرون بصرفه

استخدام مربی متخصص و کار بلد نیازمند به پرس و جو و صرف هزینه ی زمانی و مالی است، اما آسان اسپرت برای شما کار را بسیار راحت کرده است. این وب سایت دارای لیستی از متخصص ترین و کار آمد ترین مربیان بدنسازی خصوصی مورد تایید فدراسیون بدنسازی است که با توجه به تخصص و تجربه هزینه ای بسیار مناسب را برای شما خواهد داشت . جهت آشنایی با این مربیان توانمند و متعهد می توانید به قسمت مربیان سایت مراجعه کرده و با اساتید تایید شده توسط آسان اسپرت و تخصص آنان آشنا شوید و درصورت نیاز با آنان ارتباط بگیرید.
در اینجا به بررسی فوائد انتخاب مربی بدنسازی خصوصی ، بهترین روش انتخاب یک مربی خصوصی بدنسازی ، چه زمانی بهتر است نسبت به انتخاب مربی بدنسازی رایگان تهران بپردازید یا مربی بدنسازی خصوصی انتخاب کنید و همچنین دلایل انتخاب مربی بدنسازی بانوان تهران پرداختیم. امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بتواند به شما در انتخاب یک مربی حرفه ای و متخصص کمک کرده باشد.